logo-samandehi
بستن

سبد خرید شما خالی است.

قوانین و مقررات کارتن سبز

کاربران گرامی موارد ذیل را جهت استفاده بهتر از خدمات فروشگاه شرکت کارتن سبز مطالعه و با دقت  کافی ملاحظه نمایید.

ورود کاربر به وب‏‌سایت شرکت کارتن سبز  و ثبت سفارش به معنی پذیرش کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه شرکت کارتن سبز از طرف کاربر است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه شرکت کارتن سبز  منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه شرکت کارتن سبز  تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر:

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه شرکت کارتن سبز اقدام نماید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:

فروشگاه شرکت کارتن سبز  به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش:

روز کاری به معنی روز شنبه تا چهار شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.

کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه شرکت کارتن سبز به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه و پیش فاکتور از طریق ایمیل، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند و فروشگاه شرکت کارتن سبز همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید.

کلیه هزینه های ارسال و حمل محموله بار(از مبدا کرج) به عهده مشتری می باشد.